Zabawa Mikołajkowa dla dzieci z terenu Gminy Kosakowo

Posted by admin On listopad - 17 - 2016

Wielkimi krokami zbliżają się już Święta, a zatem wszystkie dzieci: zarówno maluszki, jak i nieco starsze, zapraszamy na wspaniałą Zabawę Mikołajkową, organizowaną przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika w niedzielę 4 grudnia 2016 r. o godz. 14:00 na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Kosakowie
(ul. Żeromskiego 11). Na naszych milusińskich czekać będzie moc atrakcji: wielkie dmuchańce, gry, zabawy, konkursy oraz – dla najmłodszych dzieci (w wieku do 12 lat) – mikołajkowe upominki. Zabawa Mikołajkowa to również doskonała okazja do przebrania się w fantazyjne stroje, do czego wszystkich bardzo zachęcamy.

Uwaga: Wszystkich uczestników (zarówno dzieci i opiekunów) obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem do hali sportowej.